Wuko Warszawa – przetykanie rur w Warszawie.

 

WUKO WARSZAWA, PRZETYKANIE KANALIZACJI WARSZAWA

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, istniejącą na rynku od wielu lat. Charakteryzujemy się pracowitością i dokładnością, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają nie tylko odpowiednie umiejętności, ale także dużą wiedzę. Potrafimy poradzić sobie z każdym problemem, ponieważ, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w najlepszych cenach. Klient jest dla nas najważniejszy!

WUKO Warszawa – profesjonalnie, szybko, skutecznie

 

Jesteśmy firmą, która oferuje Państwu wysoce profesjonalne usługi kanalizacyjne na terenie całej Warszawy. Dzięki nam w łatwy i szybki sposób pozbędziecie się kłopotliwego problemu, takiego jak na przykład zapchana rura. Nasi specjaliści to sprawni fachowcy, doskonale przeszkoleni, którzy w precyzyjny sposób potrafią określić źródło zatoru oraz prawidłowo dobrać odpowiednią metodę działania. Specjalizujemy się w wysokociśnieniowym czyszczeniu instalacji kanalizacyjnej zwanym WUKO. Posiadamy bogate doświadczenie i działamy szybko, skutecznie oraz profesjonalnie na terenie CAŁEJ WARSZAWY i jej okolic.

Problemy takie jak nieprzyjemny zapach, zatkana rura czy  nieprawidłowo działający odpływ są  niewygodną oraz frustrującą sytuacją!  Zamiast szukać pomocy w Internecie i samemu próbować rozwiązać dany problem, proponujemy zadzwonić po specjalistów. Duże doświadczenie i szeroka wiedza umożliwią szybkie uporanie się z kłopotliwym zjawiskiem.  Jesteśmy firmą z bogatym bagażem doświadczeń, mającą na swoim koncie setki zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w różnych metodach przepychania rur, czyszczenia kanalizacji i usuwania zatorów spowodowanych licznymi zanieczyszczeniami (kamień, piasek, przybory higieniczne, różnego rodzaju materiały, tłuszcz itp.). Do udrożnienia rur wykorzystujemy najnowsze metody i techniki, dzięki którym nasza praca jest wydajna i skuteczna. Jedną z takich metod jest wysokociśnieniowa metoda czyszczenia kanalizacji – metoda WUKO. Co to za metoda? Na czym polega? Jakie ma zalety?

 

Metoda WUKO  – skuteczne czyszczenie kanalizacji

WUKO jest potocznym określeniem techniki, za pomocą której czyści się kanalizację metodą ciśnieniową. Metoda ta nazywana jest również hydrodynamiczną. Określenie WUKO pochodzi od specjalnych pojazdów używanych przy jej stosowaniu, które wyposażone są w odpowiednią pompę tłoczącą wodę pod wysokim ciśnieniem.

Metoda WUKO uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod udrażniania rur i usuwania różnego rodzaju zatorów z różnych miejsc w rurze.

 

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji metodą WUKO – na czym polega?

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji jest obecnie jedną z najbardziej popularnych i skutecznych metod przepychania rur. Polega ona na tym, że ze specjalistycznego pojazdu WUKO wprowadza się specjalny wąż do rur, który tłoczy wodę pod dużym ciśnieniem. Do usuwania zatorów wykorzystuje się węże o różnych średnicach i asortymencie głowic ciśnieniowych, które wykonane są z nierdzewnej stali. Wielkość i rozmiar sprzętu zależny jest całkowicie od wielkości rur i od rodzaju zanieczyszczeń. Dlatego tak ważna jest wiedza i kompetencje pracowników, którzy w prosty sposób prawidłowo dobiorą sprzęt. Jest to kluczowe zadanie, aby skutecznie usunąć zbędne zanieczyszczenia blokujące przepływ rur. Odpowiednio dobrany wąż zostaje wprowadzony w głąb instalacji kanalizacyjnej, gdzie głowica reguluje ciśnienie i specjalna pompa tłoczy wodę, co skutkuje oderwaniem się zanieczyszczeń i usunięciem zatoru. Wszelkie zanieczyszczenia i nieczystości odprowadzane są do zbiornika znajdującego się w samochodzie WUKO.

Ważną kwestią przy wyborze sprzętu jest rodzaj kanalizacji, miejsce zatoru i typ zanieczyszczeń powodujących blokadę. W różnych sytuacjach wykorzystuje się różne dysze czyszczące, które pomagają w skuteczny sposób zlikwidować problem. Dysze uznawane za jedne z najbardziej skutecznych, to dysze rotacyjne, potrafią pozbyć się najtrudniejszych do usunięcia zbędnych nieczystości i pozbyć się nawet starych osadów kamiennych, wapiennych, piasku oraz tłuszczu. Odpowiednia ilość strumieni wodnych pozwala dogłębnie wypłukać zalegające nieczystości w rurach o różnej średnicy (od 50 mm do 400 mm.)

Ciśnieniowa metoda WUKO posiada wiele zalet i przynosi wiele korzyści. WUKO jest techniką nieinwazyjną i całkowicie bezpieczną dla środowiska, ponieważ nie wykorzystuje się przy niej żadnych środków chemicznych (jedynie samą wodę).Odpowiednio przeprowadzona daje 100% skuteczność i gwarantuje pozbycie się problemu na długi czas. Dodatkowo jest bardzo uniwersalna, co oznacza, że można stosować ją w praktycznie każdego rodzaju kanalizacjach, a rodzaj zanieczyszczeń  i rozmiar i rur nie ma żadnego znaczenia.

Warto zaznaczyć, że czyszczenie ciśnieniowe stanowi doskonałe działanie profilaktyczne, zapobiegające powstawaniu wszelkich zatorów, ale także mające na celu konserwację i utrzymanie instalacji kanalizacyjnej w odpowiednim i dobrym stanie.

Metoda hydrodynamiczna przy pomocy WUKO stosowana jest przy udrażnianiu rur, czyszczeniu studzienek, pionów i poziomów kanalizacyjnych. Wykorzystuje się ja również przy udrażnianiu podejść oraz wpustów ulicznych.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii metoda WUKO pozwala trwale pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się rur i zapobiega powolnemu spływaniu wody. Ważne jest aby odpowiednio dbać o przewody kanalizacyjne, gdyż przynosi to nie tylko praktyczne, ale głownie higieniczne korzyści. Istnieje wiele „domowych” metod udrażniania rur, jednak takie sprawy powinno zlecać się specjalistom, by uniknąć nieprzewidzianych konsekwencji i jeszcze większych problemów. U nas znajdziecie Państwo szybką i specjalistyczną pomoc! 100% Gwarancji, 100% satysfakcji!

Warto wiedzieć, że …

Metoda wysokociśnieniowa jest dobrym sposobem na czyszczenie trudnych i nietypowych kanalizacji, często uszkodzonych lub posiadających wady konstrukcyjne.  W takich przypadkach często zdarza się, że zanieczyszczenia zamiast spływać zatrzymują się w miejscu uszkodzenia rury i w konsekwencji dochodzi do twardego, trudnego do usunięcia zatoru. Metoda ciśnieniowa WUKO wydaje się wówczas jedynym rozsądnym wyjściem i w szybki sposób, dzięki odpowiednich dysz oraz strumienia wody można całkowicie usunąć osady z ciężko dostępnych miejsc.

WUKO Warszawa – specjalistyczna firma, specjalistyczny sprzęt

Nasza firma oprócz obsługi na najwyższym poziomie i wykwalifikowanej kadry pracowników zaopatrzona jest w odpowiedni sprzęt, niezbędny do wykonywania naszej pracy. Posiadamy specjalistyczny samochód z silną zabudową wysokociśnieniową, (która wytwarza strumień wody o dużym ciśnieniu – 200 bar) i wyposażony w odpowiednie węże, pompy oraz dysze.  Dodatkowo długość węża (ponad 80 m) pozwala na czyszczenie długich odcinków instalacji kanalizacyjnej bez studzienek rewizyjnych.

Z naszej strony możemy zapewnić Państwo, iż metoda ta jest wysoce skuteczna i bezpieczna, a wykorzystywany przez nas sprzęt spełnia wszelkie niezbędne normy, co pozwala uzyskać zadowalające efekty naszych działań. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, potrafiącym poradzić sobie w każdej sytuacji i podejmujemy słuszne decyzje dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej pracy.

Dlaczego my? – WUKO Warszawa

Nasza firma w profesjonalny sposób pomoże Państwu pozbyć się kłopotliwych problemów związanych z kanalizacją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy uporać się z uciążliwym kłopotem. Oferujemy miłą, profesjonalną i rzetelną obsługę oraz wysokiej jakości sprzęt umożliwiający szybkie i skuteczne oczyszczenie rur z nieprzyjemnych i niepożądanych zanieczyszczeń. Jesteśmy dostępni na terenie całej Warszawy i jej okolic oraz zapewniamy szybki dojazd w każde miejsce. Cenimy sobie dobro klientów i szanujemy Wasz czas, dlatego staramy się nasze usługi wykonywać jak najszybciej, ale z pieczołowitą dokładnością i starannością. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i poradzimy sobie w każdym miejscu i sytuacji. Chcemy, aby Państwo wiedzieli, że jesteśmy godną zaufania firmą i cenimy sobie zdanie naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! BRAK PROBLEMU – SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!